Dzisiaj jest: 4 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Weronika, Mariusz, Andrzej
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

7 ofert na dokumentację remontu kamienic.

piątek, 27 luty 2015 18:41 Autor 

7 ofert wpłynęło na przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej i wizualizacji remontu kamienicy przy ul. Rwańskiej 17 i wykonanie nowej zabudowy od ul. Szewskiej 20.

 

Przy kamienicach Rwańska 17 i Szewska 20 jesienią rozpoczęły się prace archeologiczne. Potem spółka Rewitalizacja ogłosiła przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej dla planowanej przebudowy kamienicy przy ul. Rwańskiej i budowy nowego obiektu przy ulicy Szewskiej. Na ten przetarg wpłynęło 7 ofert z całego kraju, w tym także jedna, złożona przez firmę z Radomia. Dziś oferty zostały otwarte. Kwoty zaproponowane przez oferentów wahają się od niecałych 90 tysięcy złotych brutto do ponad 180 tysięcy. Teraz dokumenty oferty będą sprawdzane pod względem formalnym. Rozstrzygnięcie przetargu nastąpi w ciągu 2 tygodni. Same prace przy budowie i przebudowie kamienic przy ulicy Rwańskiej i Szewskej będą mogły zacząć się wtedy, gdy swoje badania zakończą archeolodzy. A cała inwestycja ma być zakończona za dwa lata.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Kolejny park w Radomiu zostanie przebudowany

  Radomski magistrat ogłosił przetarg na rewitalizację parku na Obozisku. Po przebudowie w parku pojawią się między innymi skatepark, nowe alejki, oświetlenie i plac zabaw dla dzieci.

 • Na Michałowie powstanie park

  Magistrat ogłosił przetarg na rewitalizację parku na osiedlu Michałów. Przy ulicy Królowej Jadwigi powstaną m.in. ścieżki rowerowe, ciągi dla pieszych, siłownia zewnętrzna i oczko wodne.

 • Duże prace na Mieście Kazimierzowskim. Efekty do 2022 roku

  Kamienica Deskurów, budynki przy Szewskiej i Wałowej, Ratusz, plany związane z zamkiem. Na najbliższe lata szykują się duże prace na Mieście Kazimierzowskim. Jest szansa, żeby ta część miasta odzyskała swój blask.

 • Kolejne inwestycje na Mieście Kazimierzowskim

  Radni zgodzili się na przekazanie aportem spółce Rewitalizacja miejskich udziałów w nieruchomości przy ulicy Wałowej i Bóżnicznej. Spółka złożyła także wniosek unijny na remont kolejnej kamienicy w Rynku.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej