Dzisiaj jest: 28 Marca 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Radomianki jadą w Himalaje. Bo marzenia są do spełnienia

piątek, 24 listopad 2017 16:14 Autor 

Jest instruktorką fitness, mamą, radomianką i pasjonatką gór. I ma marzenia, które zamierza spełnić. W przyszłym roku Anita Krzemińska i jej koleżanka z Radomia wybierają się w Himalaje.

 

 

Ze sportem związana jest od wielu lat. To jej pasja, ale i sposób na życie. Anita Krzemińska jest instruktorem fitness. Treningi to dla niej codzienność. Teraz jednak ćwiczenia zyskują nowy wymiar, bo Anita Krzemińska m.in. na siłowni przygotowuje się do przyszłorocznej wyprawy. - Wiele osób mówi, że skoro jestem trenerem fitness, to nie muszę tego robić. Natomiast ja uważam, że trzeba się przygotować jak najlepiej, jeśli jest taka możliwość – mówi
Anita Krzemińska.

Radomianka i jej koleżanka biorą udział w przyszłorocznej wyprawie organizowanej przez Polski Himalaizm na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. W październiku przyszłego roku odbędą trzytygodniowy trekking do bazy pod Everestem. - Jedziemy dosyć dużą grupą, z pasjonatami, bo głównym organizatorem jest Leszek Cichy. Będzie z nami szedł Marek Kamiński, zdobywca dwóch biegunów. Także znakomite osoby – dodaje radomianka.

Anita Krzemińska jest pasjonatką gór i wspinaczki. Październikowa wyprawa to jedno z jej marzeń. Tym samym trenerka pokazuje, że mając rodzinę, bo Anita Krzemińska jest mamą, marzyć można i można dążyć do realizacji tych marzeń. - Jest to wyprawa, która pozwoli zrealizować marzenia. Bo każdy ma jakieś marzenia – mówi.

Pytana, czy to będzie wyprawa jej życia, Anita Krzemińska odpowiada: - „Mam nadzieję, że nie”. Bo radomianka, mama, trenerka i pasjonatka gór ma niejedno marzenie do spełnienia.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej