Dzisiaj jest: 28 Marca 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Marek Kamiński na „Spotkaniach z Marką”

poniedziałek, 27 listopad 2017 16:30 Autor 

Zdobywca obydwu biegunów, podróżnik Marek Kamiński był głównym bohaterem kolejnych „Spotkań z Marką”, czyli spotkań, na które zapraszani są ludzie ze świata biznesu.

 

 

Kolejny raz „Spotkania z Marką” organizowane przez Annę Słopiecką i Małgorzatę Patynowską odbyły się w hotelu Karo w Mleczkowie. Zanim jednak doszło do spotkania z Markiem Kamińskim, o budowaniu marki osobistej opowiadała ekspertka Joanna Heidtman.

Marek Kamiński jest nie tylko polarnikiem i podróżnikiem, ale i przedsiębiorcą. Jak sam dodaje, jest też filozofem. Ludziom z radomskiego i biznesu chciał opowiedzieć przede wszystkim o planowanej na przyszły rok podróży do Japonii. Ma to być podróż samochodem elektrycznym przez Syberię. -
Będzie to m.in. jazda przez zamarznięte jezioro Bajkał do Japonii. Tam chcę przejść najstarszy szlak dla pielgrzymów o długości 1000 kilometrów. Chcę go przejść bez portfela i karty, czyli zdając się na los – opowiada Marek Kamiński.

Wyprawa ma się odbyć pod hasłem „No trace expedition”, czyli wyprawa bez pozostawiania za sobą widocznych śladów. - Większość ludzi zostawia za sobą przede wszystkim śmieci, szczególnie w podróży. Ja, idąc na biegun zabierałem ze sobą śmieci. Bo mam taką koncepcję, żeby pozostawiać za sobą pozytywny ślad – wyjaśnia.

„Spotkania z Marką” mają na celu integrację środowiska biznesowego. To spotkania z ekspertami i gośćmi specjalnymi, ale też rozmowy indywidualne. To zdobywanie wiedzy i wymiana doświadczeń.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej