Dzisiaj jest: 4 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Weronika, Mariusz, Andrzej
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Święta w OSW im. J. Korczaka

piątek, 22 grudzień 2017 15:53 Autor 

Ne kilka dni przed Wigilią świąteczne spotkania organizują przedszkola, szkoły. To ważne wydarzenie m.in. dla uczniów z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka.

 

Do spotkania świąteczno-noworocznego uczniowie i nauczyciele z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka przygotowują się co roku z dużym wyprzedzeniem. - Mnie Święta Bożego Narodzenia
kojarzą się z miłością, uśmiechem i rodzinną atmosferą – mówi Agata, uczennica OSW im. J. Korczaka.

Na szkolną wigilię przybyli przyjaciele placówki, rodzice uczniów, nauczyciele i oczywiście sami uczniowie. To przede wszystkim oni – jak mówi dyrektor szkoły – tworzą w tym dniu atmosferę. - Tworzą tę atmosferę rodzinnego ciepła, klimatu – dodaje Beata Nawrot, dyrektor OSW im. J. Korczaka.

Spotkanie świąteczne w ośrodku było dobrą okazją do wręczenia odznaczeń „Przyjaciel Naszego Dziecka”. To podziękowania od szkoły dla tych, którzy od lat współpracują z placówką. Tradycji stało się zadość. Po świątecznym przedstawieniu wszyscy połamali się opłatkiem.

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Wigilia wojskowe rodziny w 42 BLSzk. W Radomiu

  W 42. Bazie Lotnictwa Szkolnego w Radomiu odbyło się tradycyjne garnizonowe spotkanie wigilijne. Wśród zaproszonych gości byli między innymi radomscy parlamentarzyści, przedstawiciele władz Radomia, służb mundurowych, zaprzyjaźnionych organizacji, żołnierze oraz pracownicy bazy.

 • Świątecznie w DPS Weterana Walki i Pracy

  To mieszkańcy są największą wartością tego domu – mówi dyrektor Domu Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy, w którym zorganizowano spotkanie wigilijne.

 • Sportowcy połamali się opłatkiem

  Przedstawiciele świata sportu i turystyki, głównie trenerzy i działacze spotkali się na tradycyjnym opłatku w Urzędzie Miejskim. Były życzenia i rozmowy na temat wyników w mijającym roku.

 • Radomscy biznesmeni podsumowują rok. Z zadowoleniem

  To dobry rok dla radomskich przedsiębiorców i wiele wskazuje na to, że lata kolejne także będą przynosiły pozytywne informacje – mówią przedstawiciele lokalnego biznesu, którzy uczestniczyli w dorocznym, świątecznym spotkaniu.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej