Dzisiaj jest: 3 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Błażej, Hipolit, Oskar
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Konkurs na dyrektora MZL unieważniony

piątek, 22 maj 2015 11:21
Dział: Wiadomości
Autor 

Sześciu kandydatów wzięło udział w pisemnym etapie w konkursie na dyrektora Miejskiego Zarządu Lokalami. Do II etapu zakwalifikowano trzy osoby. Ostatecznie konkurs unieważniono.

 

- Jesteśmy już po II etapie konkursu. Wzięły w nim udział trzy osoby. Niestety, żadna z nich nie odpowiedziała wyczerpująco na zadane w tym etapie pytania – mówi Rafał Czajkowski, sekretarz Radomia. - Komisja rekomendowała prezydentowi pozostawienie konkursu na dyrektora Miejskiego Zarządu Lokalami bez rozstrzygnięcia i taka decyzja została podjęta – dodaje sekretarz.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Co raz więcej osób odpracowuje swój dług

  Ponad jeden milion 300 tysięcy złotych odpracowali radomianie, którzy mieszkają w lokalach komunalnych przekazanych im przez Miejski Zarząd Lokalami. Przez dwa lata funkcjonowania programu pomocy zadłużonym mieszkańcom, swój dług odpracowało już około 60 osób.

 • Radomianie chcą odpracowywać swoje długi

  Coraz więcej radomian odpracowuje swój dług mieszkaniowy. Najwięcej wniosków o odpracowanie zaległości wpływa do Miejskiego Zarządu Lokalami jesienią i zimą.

 • Trwa wykwaterowywanie pod budowę trasy N-S

  MZL zaproponował lokale zastępcze lokatorom z kamienicy przy ul. Czachowskiego 2. Przetarg na budowę trasy N-S ma zostać ogłoszony na przełomie października i listopada. Budowa będzie trwała do końca przyszłego roku.

 • Mieszka z córką na 14 m2. MZL: Tak chciała

  Pani Katarzyna od 3 lat mieszka w lokalu socjalnym przy ul. Reja. Nie sama. Z 5-letnią córka. Kobieta liczy, że MZL przyzna jej nowe lokum, a MZL dziwi się jej postępowaniu, bo – jak wyjaśnia – lokatorka dostała mieszkanie, o które sama prosiła.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej