Dzisiaj jest: 29 Października 2020    |    Dziś imieniny obchodzą: Wioletty, Serafina, Felicjana
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 40.

Likwidacja miejsc pracy. Posłanka interweniuje

piątek, 22 maj 2015 16:27
Dział: Wiadomości
Autor 

Poseł Marzena Wróbel chce zainteresować Prezydenta Bronisława Komorowskiego i premier Ewę Kopacz niepokojącą – jak się wyraziła – sytuacją w radomskim oddziale Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa. W sekcji windykacji przedsądowej ma zostać zlikwidowane 26 miejsc pracy.

 

Z prośbą o interwencję zwrócili się pracownicy radomskiego oddziału PGNiG. - Osoby, które się do mnie zwróciły stwierdziły, że w Radomiu do końca lipca ubędzie 26 miejsc pracy. Te miejsca pracy znikną w wyniku działań podjętych w spółce – mówi Marzena Wróbel, poseł RP. Nadzór nad spółką sprawuje Ministerstwo Skarbu Państwa. - Wystosowałam do pani premier Ewy Kopacz i prezydenta Bronisława Komorowskiego pytania: - Dlaczego w mieście, w którym panuje tak duże bezrobocie, likwiduje się miejsca pracy w spółce, w której pakiet większościowy ma Skarb Państwa – informuje Marzena Wróbel. Do planów likwidacji miejsc pracy w radomskim oddziale PGNiG wrócimy.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Więźniowie w Radomiu chcą pracować

   

  Praca jest - według badań – jedną z najlepszych form resocjalizacji osób skazanych za różnego rodzaju przestępstwa. W radomskim areszcie odpłatnie i nieodpłatnie pracuje ponad 430 osadzonych.
 • Nowe miejsca pracy w Pionkach

  Nawet 500 miejsc pracy czeka na mieszkańców Pionek i okolic. Na terenach dawnego Pronitu powstała hala zakładu produkcyjnego firmy QFG, zajmującego się przetwórstwem mięsnym.

 • Rekordowo dobrze na rynku pracy

  Bezrobocie rekordowo niskie. Ale nie znaczy to, że na rynku pracy jest bardzo dobrze. Wciąż tysiące osób nie mogą u nas znaleźć zatrudnienia. A wiele firm nie może znaleźć wykwalifikowanych pracowników.

 • Lepiej na rynku pracy. Będzie kształcenie dualne

  Poprawia się sytuacja na rynku pracy – informują władze miasta. W ciągu półtora roku zmalała liczba bezrobotnych. Przybywa przedsiębiorców. A ponieważ na strukturę bezrobocia wpływ ma kształcenie, od września w Radomiu rusza kształcenie dualne.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej