Dzisiaj jest: 8 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Piotr, Jan, Hieronim
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

WSH rozpoczęła nowy rok akademicki

sobota, 07 październik 2017 15:08
Dział: Wiadomości
Autor 

Już po raz 20. w murach Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu odśpiewano „Gaudeamus igitur”. Dziś uczelnia rozpoczęła kolejny rok akademicki. To największa niepubliczna szkoła wyższa w Radomiu.

Tegoroczna jest szczególną inauguracją roku akademickiego w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Placówka świętuje jubileusz. Dziś już po raz dwudziesty odśpiewano tu „Gaudeamus igitur”. - To już dwudziesta inauguracja – mówi Eleżbieta Kielska, rektor WSH w Radomiu. - Zaczynaliśmy od jednego kierunku studiów. Dziś kształcimy studentów na 10 kierunkach. W tym roku na pierwszy rok studiów przyjęliśmy 1300 studentów – dodaje rektor.

Największą popularnością wśród nowych studentów cieszyły się kierunki: bezpieczeństwo wewnętrzne, informatyka i zarządzanie, psychologia, a także kryminologia. W tym roku oferta szkoły powiększyła się o nowy kierunek – finanse i rachunkowość.

Obecnie w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu kształci się ponad trzy tysiące studentów. W ciągu wszystkich lat działalności dyplom ukończenia WSH w Radomiu otrzymało ponad dziesięć tysięcy osób. Dwa tysiące osób ukończyło tu studia podyplomowe.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej