Dzisiaj jest: 4 Sierpnia 2020    |    Dziś imieniny obchodzą: Dominika, Jan, Protazy
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Zmiany na parkingu szpitala na Józefowie

wtorek, 10 październik 2017 16:17
Dział: Wiadomości
Autor 

12 października rozpocznie się modernizacja parkingu przy szpitalu na Józefowie. Modernizacji ulegną drogi wjazdowe i wyjazdowe parkingu. Od 1 listopada będą obowiązywały nowe zasady korzystania z parkingu.

 

Jak zapowiada dyrekcja placówki na Józefowie, modernizacja potrwa dwa dni. Rozpocznie się 12 października. - Chodzi tutaj o przekopy pod szlabany. Po modernizacji parking przy szpitalu nie będzie działał tak jak dotychczas. Na parking będzie się wjeżdżać przez szlabany. Zostaną one zamontowane przy głównym wjeździe, przy wjeździe na Szpitalny Oddział Ratunkowy oraz przy wjeździe na parking dla pracowników szpitala – mówi Karolina Gajewska, rzecznik Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego na Józefowie.
Wjazdy i wyjazdy z parkingu będą odbywały się na innych zasadach niż dotychczas. - Kierowca, który będzie chciał wjechać na szpitalny parking, będzie musiał zatrzymać się przy szlabanie i nacisnąć przycisk. Wtedy otrzyma bilet. Przy wyjeździe zapłaci za swój postój w kasie automatycznej – dodaje Karolina Gajewska.
Będą dwie takie kasy. Ustawione zostaną przy głównym wejściu do szpitala i na parkingu. - Pierwsze 15 minut będzie darmowe. Pierwsza rozpoczęta godzina kosztować będzie 3 złote. Koszt każdej następnej godziny to złotówka. Będą dostępne także karnety dobowe i miesięczne dla osób hospitalizowanych i korzystających z zabiegów – mówi Karolina Gajewska.
Nowe zasady wjazdu i wyjazdu z parkingu zaczną obowiązywać 1 listopada. Ale modernizacji ulegną nie tylko drogi dojazdowe na parkingi. Jak zapewnia dyrekcja Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego, w ciągu około dwóch tygodni zostaną zamontowane schody przy oddziale pulmonologicznym.

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Rusza budowa I odcinka trasy N-S

  Konsorcjum firm Inżynieria Rzeszów i Budromost Starachowice wybuduje I odcinek trasy N-S. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji rozstrzygnął przetarg na tę inwestycję. Prace mają ruszyć na przełomie maja i czerwca.

 • Zmodernizują Orliki z radomskiej bazy

  W zakładach PZL Warszawa-Okęcie rozpoczęła się modernizacja samolotów PZL-130 Orlik z 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu. 12 samolotów otrzyma między innymi nowe skrzydła, silniki oraz awionikę. Koszt modernizacji, która potrwa do 2020 roku to około 190 milionów złotych.

 • Historyczne zamówienie spółki kolejowej

  Koleje Mazowieckie podpisały umowę ramową na dostawę 71 elektrycznych zespołów trakcyjnych. Z nowoczesnych pociągów będą korzystać m.in. radomianie podróżujący np. do Dęblina, Skarżyska-Kamiennej, Warki czy Drzewicy.

 • Radomska szpitale grają z WOŚP

  W szpitalu na Józefowie już dziś rozpoczęła się WOŚP. Za datek wrzucony do puszki odwiedzający mogli skorzystać z badania np. poziomu cholesterolu czy cukru. Radomskie szpitale przekonują, że warto grać z Orkiestrą.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej