Dzisiaj jest: 15 Czerwca 2021    |    Dziś imieniny obchodzą: Jolanta, Wiola, Wit

Zabił dwie kobiety, teraz stanie przed sądem. Rusza proces Sławomira T.

piątek, 13 październik 2017 16:44
Dział: Wiadomości
Autor 

W poniedziałek w Sądzie Okręgowym w Radomiu rozpocznie się proces Sławomira T., oskarżonego o zamordowanie w ubiegłym roku dwóch kobiet. Mężczyźnie grozi dożywocie.

 

Akt oskarżenia przeciwko Sławomirowi T, Prokuratura Okręgowa w Radomiu skierowała do sądu w lipcu. Mężczyzna jest oskarżony o dwa zabójstwa kobiet, a także o kradzież telefonów komórkowych swoich ofiar. Podczas prokuratorskiego śledztwa Sławomir T. został zbadany przez biegłych psychologów, psychiatrów i seksuologów. Biegli nie stwierdzili u oskarżonego zaburzeń psychicznych. Stwierdzono natomiast zaburzenia sadystyczne.
Przypomnijmy. Do zabójstw dwóch kobiet doszło w ubiegłym roku. Jedną z ofiar znaleziono w lesie pod Sołtykowem, a drugą na terenie ogródków działkowych w Radomiu. W tej sprawie policja zatrzymała Sławomira T., mieszkańca Radomia. W toku śledztwa mężczyzna przyznał się do popełnienia obu morderstw. Sprawę będzie rozpatrywał radomski sąd okręgowy. Pierwsza rozprawa odbędzie się w najbliższy poniedziałek. Sławomirowi T. grozi dożywocie.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Mateusz D. skazany

  Na 5 lat więzienia sąd skazał w środę 28-letniego Mateusza D., oskarżonego o spowodowanie w lipcu ubiegłego roku na ulicy Mieszka I w Radomiu wypadku, w którym zginęło starsze małżeństwo. Dodatkowo Mateusz D. dostał 10-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 • Wojewoda mazowiecki nie odpuszcza

  Wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera zaskarżył do Naczelnego Sądu Administracyjnego wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, dotyczący uchylania decyzji wojewody o wygaszeniu mandatu prezydenta Radomia Radosławowi Witkowskiemu.

 • Był świadomy kiedy zadawał ciosy

  Maciej S., który w maju ubiegłego roku zamordował swoją byłą partnerkę i jej półtorarocznego synka był poczytalny w chwili dokonywania zbrodni. Taka opinię przesłani do radomskiej prokuratury biegli.

 • Paweł Górak walczy w sądzie o przywrócenie go do pracy

  Paweł Górak, były komendant Straży Miejskiej w Radomiu, domaga się w Sądzie Pracy przywrócenia go do pracy w Straży Miejskiej. Taką możliwość wyklucza prezydent Radosław Witkowski, która jak mówi: całkowicie utracił zaufanie do Pawła Góraka.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej