Dzisiaj jest: 6 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Dorota, Bohdan, Ksenia
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Ślubowanie w Medyku

sobota, 14 październik 2017 15:29
Dział: Wiadomości
Autor 

Uczniowie i nauczyciele radomskiego Medyka świętowali Dzień Edukacji Narodowej. Jednym z głównych punktów uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów.

 

Zgodnie z tradycją z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się uroczysta akademia. Jak zwykle ważnym punktem było ślubowanie uczniów pierwszych klas. To tym ważniejsze, że świadczy o zainteresowaniu ofertą Medyka, którego oficjalna nazwa to obecnie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. - Dla nas to potrójne święto. Dzień wszystkich współpracowników szkoły medycznej, ale też okazja do podziękowania nauczycielom emerytom oraz ślubowanie pierwszoklasistów – mówi Agnieszka Stolarczyk, dyrektor CKZiU.

Do udziału w uroczystości organizatorzy zaprosili byłych nauczycieli placówki, dziś emerytów, którzy mieli duży wkład w rozwój „Medyka”. - W uroczystościach wzięła udział m.in. Teresa Ciechanowska, która była dyrektorem Medyka w latach 1978-1990 – podkreśla Agnieszka Stolarczyk. - To dla mnie szczególnie ważne, bo sama zaczynałam naukę w Medyku w tamtym czasie.

W skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego wchodzą medyczne szkoły policealne dla młodzieży i dla dorosłych oraz centrum kształcenia ustawicznego.

 

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • "Medyk"uczy jak być piękną i zdrową

  "Bądź piękna i zdrowa z Medykiem" - pod tym hasłem w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Radomiu, odbyło się spotkanie poświęcone dbaniu o zdrowie i urodę. To druga edycja imprezy, której pomysłodawczynią jest Agnieszka Stolarczyk - dyrektor radomskiego "Medyka".

 • Medyk mikołajkowo. Bo dobro powraca

  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, dawny „Medyk”, jak co roku przygotował drobne podarunki dla podopiecznych domu Pomocy Społecznej przy ulicy Struga.

 • Medyk i jego uczniowie

  Nowy rok szkolny rozpoczął się również w radomskim Medyku. Placówka cieszy się coraz większym zainteresowaniem w całej Polsce. W efekcie ma coraz więcej uczniów, dla których wprowadza nowe specjalności.

 • Medyk uczy, jak ratować zdrowie

  Rozpoczęła się Akcja Zdrowotna w radomskim Medyku. Można dowiedzieć się, jak udzielać pierwszej pomocy, czy poznać metody relaksacyjnego masażu. Akcja potrwa do 29 sierpnia.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej