Dzisiaj jest: 5 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Adelajda, Agata, Izydor
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

.Nowoczesna wraca do chodników. Są podpisy pod petycją

wtorek, 17 październik 2017 15:53
Dział: Wiadomości
Autor 

Kolejny raz radomska .Nowoczesna porusza temat remontu chodników w Radomiu. Przedstawiciele ugrupowania poinformowali o podpisach zebranych pod petycją do prezydenta w sprawie remontu chodników.

 

Jak informuje Ewa Zarychta z radomskiej .Nowoczesnej, w ciągu trzech tygodni członkowie tego ugrupowania uzbierali ponad 1300 podpisów pod petycją do prezydenta Radomia w sprawie remontu chodników w mieście.
- Zbieraliśmy te podpisy po to, żeby urząd miasta, wybrane przez nas władze przeznaczyły na ten cel w przyszłorocznym budżecie 4 miliony złotych, czyli czterokrotnie więcej niż w roku bieżącym – dodaje Ewa Zarychta.

.Nowoczesna postuluje, żeby pieniądze zostały przeznaczone nie tylko na remont chodników, ale też na tzw. małą architekturę, czyli więcej ławek czy koszy na śmieci. - Razem z petycją składamy dziś na ręce 28 radnych listy z apelem o poparcie tej petycji i wywarcie nacisków na prezydenta, żeby kwota 4 milionów złotych znalazła się w przyszłorocznym budżecie – informuje
Adam Fundowicz z .Nowoczesnej.
Partia apeluje też o przeprowadzenie konsultacji społecznych w sprawie remontu chodników w mieście.

 

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Radosław Witkowski z poparciem PO i Nowoczesnej

  Prezydent Radomia Radosław Witkowski, otrzymał poparcie Koalicji Obywatelskiej w tegorocznych wyborach prezydenckich. Koalicję Obywatelską stworzyły Platforma Obywatelska i Nowoczesna. Kandydatką na wiceprezydenta Radomia jest Katarzyna Kalinowska, szefowa radomskich struktur Nowoczesnej.

 • Katarzyna Kalinowska kandydatką Nowowczesnej?

  Katarzyna Kalinowska, przewodnicząca radomskich struktur Nowoczesnej będzie kandydatką tej partii na urząd prezydenta Radomia w najbliższych wyborach samorządowych, jeżeli Nowoczesna samodzielnie wystartuje w tych wyborach. Potwierdziła to przebywająca w czwartek w Radomiu Katarzyna Lubnauer , przewodnicząca Nowoczesnej.

 • Radomska Nowoczesna gotowa do wyborów

  „Pis zabija samorządność. Radom gotowy jest do wyborów i Nowoczesna będzie miała w Radomiu swojego kandydata na prezydenta” - mówiły przebywające w Radomiu Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej i Kamila Gasiuk-Pihowicz, szefowa Klubu Parlamentarnego tej partii.

 • Front przeciwko PiS?

  Katarzyna Kalinowska, przewodnicząca radomskiej Nowoczesnej apeluje do partii opozycyjnych o rozmowy na temat stworzenia wspólnego frontu przeciwko PiS w najbliższych wyborach samorządowych.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej