Dzisiaj jest: 18 Września 2020    |    Dziś imieniny obchodzą: Irena, Stanisław, Józef
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Budromost kończy prace na ulicy Tartacznej

wtorek, 24 październik 2017 15:06
Dział: Wiadomości
Autor 

Trwają ostatnie prace na ulicy Tartacznej w Radomiu. Wykonawca ma czas na zakończenie inwestycji do końca października. Koszt przebudowy to ponad 4 miliony złotych.

 

Za przebudowę ulicy Tartacznej odpowiedzialna jest firma Budromost ze Starachowic. Przedsiębiorcy, którzy mają swoje firmy właśnie przy Tartacznej, pokryli koszty związane z przygotowaniem dokumentacji projektowej. Pierwotnie inwestycja miała zakończyć się we wrześniu. Wykonawca złożył jednak aneks terminowy do 31 października.
Do wykonania pozostały już tylko prace kosmetyczne. - Wymalowanie oznakowania poziomego, ułożenie masy bitumicznej na ścieżkach rowerowych oraz cała zieleń – mówi Dawid Puton, rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu.
Ulica Tartaczna została przebudowana na długości 1100 metrów. Połączy ulice Młodzianowską i Wierzbicką. Koszt przebudowy to ponad 4 miliony złotych. Firma Budromost czas na wykonanie tej inwestycji ma do końca października.

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej