Dzisiaj jest: 28 Marca 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Paczki dla bohaterów. Kolejna edycja akcji w Radomiu

sobota, 23 grudzień 2017 16:40
Dział: Wiadomości
Autor 

Są bohaterami, a mimo to żyją nierzadko w trudnych warunkach. Po raz kolejny radomski „Hubal” i radomscy mundurowi zorganizowali w mieście akcję „Paczka dla Bohatera”.

 

W Zespole Szkół Zawodowych im. mjra H. Dobrzańskiego ,,Hubala” w Radomiu odbyło się podsumowanie VII ogólnopolskiej edycji Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera. - Takie akcje są potrzebne nie tylko dla osób, dla których to przygotowujemy, ale przede wszystkim dla młodego pokolenia – mówi Beata Jasek, dyrektor „Hubala”.

W akcję w Radomiu włączyło się 17 szkół oraz przedszkoli. Uczniowie „Hubala” realizowali to przedsięwzięcie od podstaw. - Nasi uczniowie prowadzili zbiórkę w markecie Piotr i Paweł. W szkole pakowali, przygotowywali paczki, rozdzielali artykuły. Dużo pracy włożyli w przygotowanie paczek - opowiada Beata Jasek.

Zorganizowano 110 paczek, które potem organizatorzy przekazali kombatantom Armii Krajowej. Czynny udział w akcji biorą służby mundurowe, m.in policjanci, służba więzienna, służba celna. Po raz pierwszy w akcję włączyły się Ochotnicze Straże Pożarne.

„Paczka dla bohatera” w Radomiu została zorganizowana po raz trzeci.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej