Dzisiaj jest: 10 Czerwca 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Bogumił, Małgorzata, Edgar
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Kukiz'15 do wyborów samodzielnie, chociaż...

sobota, 27 styczeń 2018 14:09
Dział: Wiadomości
Autor 

Do wyborów w Radomiu pójdziemy pod własnym szyldem, czyli nie będziemy wchodzili w żadne koalicje – mówi poseł Robert Mordak, poseł Kukiz'15. Stowarzyszenie nie wyklucza natomiast koalicji w okolicznych powiatach.

 

To już pierwsze przedwyborcze ustalenia. Kukiz'15 w wyborach samorządowych w Radomiu wystawia wyłącznie swoje listy. - W Radomiu pójdziemy pod szyldem Kukiz'15 czyli nie będziemy wchodzili w żadne koalicje, do sejmiku również wystawimy swoją listę, natomiast do powiatu planujemy pójście w jakiejś koalicji, którą na razie jeszcze ustalamy – mówi Robert Mordak, poseł Kukiz'15.

Na razie stowarzyszenie nie podaje nazwiska swojego kandydata na prezydenta, ale zapowiada, że to będzie ich kandydat. - Natomiast jeśli chodzi o wójtów, burmistrzów, w poszczególnych miejscowościach to będzie to różnie wyglądało, jeżeli będą, nazwijmy to, nasi ludzie czyli z list, którzy zgłoszą akces z list Kukiz'15, wtedy pójdziemy jako Kukiz'15. Tam gdzie takich możliwości nie będzie będziemy popierać niezależnych kandydatów – zapowiada Robert Mordak.

Jak dodaje poseł, za kilka tygodni Stowarzyszenie poda nazwiska liderów list w poszczególnych okręgach.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Poseł Mordak zaniepokojony stanem składowiska śmieci w Radomiu

  Sprawą płonącego składowiska śmieci w Radomiu, zajął się także radomski poseł Kukiz'15 Robert Mordak. Zorganizował w tym temacie nawet konferencję prasową. I zaprosił na nią ekspertów ze Stowarzyszenie Inicjatywa dla Środowiska, Energii i Elektromobilności.

 • Kukiz'15 chce dymisji dyrektora MZDiK

  Członkowie radomskich struktur Kukiz'15 żądają dymisji dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Dlaczego ? Powodów – ich zdaniem - jet wiele. Jednym z nich jest niegospodarność Piotra Wójcika.

 • Bezpartyjni chcą odpartyjnić Radę Miejską

  Bezpartyjna Rada Miejska – to główna idea jaka przyświeca Stowarzyszeniu Bezpartyjni Radom. Jak mówią przedstawiciele tego stowarzyszenia, dość już w Radzie Miejskiej wojny polsko-polskiej. Ale okazuje się, że ta wojenka trawa wewnątrz samego stowarzyszenia. Członkostwo w nim zawiesił Kazimierz Woźniak, prezes Radomian Razem.

 • Upamiętnią Żołnierzy Wyklętych

  Stowarzyszenie Kukiz’15 w Radomiu zaprasza na uroczyste obchody 71 rocznicy śmierci majora Franciszka Jaskulskiego pseudonim„Zagończyk”. Uroczystości odbędą w najbliższą niedzielę. Obchody odbędą się także w Przysusze.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej