Dzisiaj jest: 28 Marca 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Rekrutacja do przeszkoli

wtorek, 06 luty 2018 17:31
Dział: Wiadomości
Autor 

24 lutego rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Zasady naboru pozostają bez zmian.

 

Jak co roku nabór do przedszkoli będzie prowadzony drogą elektroniczną. 24 lutego w systemie rekrutacyjnym zostanie udostępniona oferta przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, które znajdują się w szkołach podstawowych. Po 26 lutego, a przed 12 marca rodzice będą mogli rejestrować się w systemie. Będą mogli wskazać maksymalnie trzy placówki. W tym czasie będą też musieli złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru wniosek o przyjęcie dziecka i złożyć dokumenty potwierdzające spełnienie kryteriów. Lista dzieci zakwalifikowanych zostanie opublikowana 16 marca. Wtedy rodzice będą mieli tydzień na złożenie potwierdzenia woli zapisu dziecka do danej placówki. Lista dzieci przyjętych zostanie opublikowana 26 marca. Miesiąc później rozpocznie się postępowanie uzupełniające, które będzie przebiegało podobnie jak poprzednie.

 

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej