Dzisiaj jest: 28 Marca 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna

Bokserska sobota

poniedziałek, 19 luty 2018 15:42
Dział: Wiadomości
Autor 

Sobota bokserska. Pierwsza taka impreza w Radomiu to wspólne dzieło BTS Broń i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zainteresowanie zawodami zaskoczyło organizatorów.

 

- Nikt się nie spodziewał, że zgłosi się tylu uczestników – cieszył się Rafał Dobosz, prezes BTS Broń.
W sumie odbyło się prawie 20 walk z udziałem reprezentantów radomskich klubów i gości z Lublina. Były emocje i atmosfera prawie, jak na oficjalnych zawodach. Początkujący mogli przekonać się co to znaczy walka między linami ringu.
- Takie imprezy organizuje w Warszawie Paweł Skrzecz – powiedział Stanisław Dobosz, prezes W-MOZB. - Dobrze, że również w naszym mieście są chętni do organizowania sparingów. Bokserska sobota to świetna promocja Radomia i pięściarstwa.
Na takie imprezy środowisko pięściarskie w Radomiu czekało od dawna. Sparingowa sesja pozwala nabrać niezbędnego doświadczenia.
- Mieliśmy jechać do Wieruszowa, ale to dość daleko i lepiej było sparować w Radomiu – stwierdził Sławomir Żeromiński, trener BKS Radomiak.
Podczas soboty bokserskiej walczyli początkujący i doświadczeni zawodnicy. Wszyscy potrzebują sparingów.
- Dogadaliśmy się z braćmi Doboszami i udało się zorganizować naprawdę fajną imprezę – dodał Adam Jabłoński, trener Boxingu.
Następne sparingowe soboty w planie. BTS Broń dysponuje nowym, treningowym ringiem, który zakupił Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

Etykiety
Oceń ten artykuł
(1 głos)
TV Dami

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Trzy razy złoto

  Trzy tytuły mistrza Mazowsza kadetów zdobyli zawodnicy radomskich klubów podczas turnieju w Płocku. Pierwsze miejsce w tych zawodach oznaczało także kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

 • „Noc Zemsty” i wielki rewanż

  Michał Żeromiński stoczy w sobotę rewanżową walkę z Łukaszem Wierzbickim. Będzie to jeden z pojedynków podczas imprezy Polsat Boxing Night.

 • Młodzieżowe złoto Agaty

  Agata Kaczmarska zdobyła w Rumunii złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy. W finale radomianka pokonała wysoko na punkty reprezentantkę Turcji.

 • Pięściarki marzą o medalach

  Radomskie pięściarki Agata Kaczmarska i Natalia Marczykowska wystąpią w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy. Obie mają już w dorobku medale międzynarodowych imprez.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej