Dzisiaj jest: 5 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Adelajda, Agata, Izydor

Radomskie Klasyki rozpoczęły sezon

poniedziałek, 23 kwiecień 2018 17:29
Dział: Wiadomości
Autor  Jacek Sochaj

To było rekordowe rozpoczęcie sezonu 2018 Radomskich Klasyków. Ponad 400 zabytkowych pojazdów z całej Polki zjechało w minioną niedzielę na teren Automobilklubu Radomskiego.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Artykuły powiązane

 • Radom na starych fotografiach

  Radomski fotografik Jerzy Kutkowski zaprosił radomian na pokaz starych zdjęć. Prezentacja odbyła się w Radomskim Klubie Środowisk Twórczych i Galerii Łaźnia.

 • Ponad 700 na 38 Radomskiej Wystawie Psów Rasowych

  Ponad 700 psów w 150 rasach, można było podziwiać podczas 38 Radomskiej Wystawy Psów Rasowych, która odbyła się w Pakosławiu koło Iłży. Organizatorem wystawy był Związek Kynologczny w Polsce oddział Radom.

 • Wystawa na 100-lecie polskiego lotnictwa wojskowego

  „Skrzydła z szachownicą” - taki tytuł nosi wystawa, którą od najbliższej środy będzie można oglądać w radomskiej Resursie. Na wystawie zaprezentowane zostaną między innymi modele samolotów ze zbiorów Radomskiego Klubu Modelarsko-Historycznego „Sokół”.

 • Wracają Radomskie Klasyki

  Kiedyś były marzeniem wielu kierowców, cudem ówczesnej techniki. Dziś wracają, budząc wiele emocji, uśmiech i wspomnienia. Mowa o zabytkowych autach z czasów II wojny światowej, PRL-u i początku lat 90-tych. W niedziele 22 kwietnia Radomskie Klasyki oficjalnie rozpoczną sezon.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej