Dzisiaj jest: 19 Sierpnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian

Bilety na Air Show już dostępne

środa, 17 czerwiec 2015 17:04
Dział: Wiadomości
Autor 

Można już kupować bilety na Międzynarodowe Pokazy Lotnicze, które w sierpniu odbędą się w Radomiu. Ceny biletów są identyczne jak dwa i cztery lata temu: 30 i 40 złotych.

 

Bilety są dostępne w internecie oraz w sieci Empik. – Zapraszamy do ich nabywania, żeby nie czekać na ostatnią chwilę. Tuż przed pokazami zostaną oczywiście uruchomione kasy, ale są przy nich kolejki, dlatego kupno biletu przez internet jest najlepszym rozwiązaniem – mówi Mateusz Tyczyński, szef Biura Prezydenta Radomia. W porównaniu z poprzednimi edycjami Air Show, ceny biletów nie uległy zmianie – To 30 złotych bilet ulgowy i 40 złotych bilet normalny. Bilet ulgowy przysługuje uczniom, studentom, ale także emerytom i rencistom. Ceny biletów są przystępne w porównaniu z innymi pokazami lotniczymi organizowanymi w kraju – uważa Mateusz Tyczyński. Za darmo na lotnisko wejdą dzieci do 6 roku życia, podobnie kombatanci wojenni, umundurowani żołnierze w służbie czynnej, poszkodowani weterani misji zagranicznych oraz osoby z orzeczonym znacznym stopniem niepełnosprawności wraz z opiekunem. Organizatorzy przygotowali na każdy dzień imprezy ponad 9 godzin pokazów. Część dynamiczna rozpoczynać się będzie o godzinie 9 rano, a kończyć o 19.00. Swój udział w tegorocznym Air Show potwierdziło już 18 państw.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Ceny biletów na Air Show znane. Kiedy sprzedaż ?

  Znane są już ceny biletów na tegoroczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego, które odbędą się w ostatni weekend sierpnia na lotnisku na Sadkowie.

 • To będzie największe Air Show w historii

  To już pewne. 25 i 26 sierpnia na lotnisku na Sadkowie odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego. W środę w Warszawie podpisano porozumienie o organizacji pokazów w Radomiu.

 • Umowa na organizację AIR SHOW 2018 podpisana

  W środę, 23 maja w pierwszej Bazie Lotnictwa Transportowego w Warszawie podpisano porozumienie w sprawie organizacji pokazów Air Show 2018. Dokument będzie określał szczegółowo warunki współpracy i wzajemne zobowiązania przy organizowaniu pokazów.

 • To będą największe pokazy lotnicze

  Już 17 państw zadeklarowało swój udział w międzynarodowych pokazach lotniczych, które 25 i 26 sierpnia odbędą się na lotnisku na Sadkowie w Radomiu. Pokazy uświetnią 100-lecie polskiego lotnictwa wojskowego.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej