Dzisiaj jest: 31 Października 2020    |    Dziś imieniny obchodzą: Łukasza, Urbana, Augusta

Grzegorz Janduła prezesem MOSiR

poniedziałek, 12 październik 2015 17:23
Dział: Wiadomości
Autor 

Grzegorz Janduła, dotychczasowy dyrektor Zakładu Usług Komunalnych został nowym prezesem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Dotychczasowy prezes MOSiR-u Piotr Kalinkowski został odwołany w miniony piątek przez Radę Nadzorczą spółki. Prezydent Radomia Radosław Witkowski pytany o powody odwołania sugerował, że Kalinkowski nie realizował celów jakie przed nim postawiono. - Piotr Kalinkowski był dyrektorem, a później prezesem przez wiele lat. Miał zadania i cele, które przed nim stawiałem. Na bieżąco dokonuję analizy działań i realizacji celów, jakie stawiam przed swoimi współpracownikami - mówi Radosław Witkowski, prezydent Radomia.

Najważniejszym zadaniem spółki MOSiR jest budowa nowej hali widowiskowo-sportowej i stadionu przy ulicy Struga 63. - Przed radomskim MOSiR-em poważne wyzwania, czyli budowa Radomskiego Centrum Sportu. To najważniejsza inwestycja dla infrastruktury sportowej Radomia. To inwestycja, która będzie warta ponad 100 milionów złotych. Stąd moja decyzja o powołaniu Grzegorza Janduły na funkcję prezesa MOSiR – dodaje Radosław Witkowski.

Grzegorz Janduła od stycznia tego roku był dyrektorem Zakładu Usług Komunalnych. Jak informuje magistrat, w najbliższym czasie zostanie ogłoszony konkurs na dyrektora ZUK.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Warsztaty taneczne z gwiazdą

  Agnieszka Kaczorowska, popularna aktorka i mistrzyni tańca, przygotowała dla radomskich dzieci prezent z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. We wtorek poprowadziła w hali MOSiR-u taneczne warsztaty.

 • Konflikt na linii Klub Piłkarski Broń Radom–MOSiR

  Jak już informowaliśmy, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przekaże ponad 2 miliony złotych na budowę w Radomiu drugiego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Lobbingiem na rzecz tej inwestycji pochwalili się radomscy parlamentarzyści PiS. Ale wiceprezydent Radomia Jerzy Zawodnik mówi, że nie lubi jak ktoś chwali się czymś czego nie zrobił.

 • Dopłaty, czy większe opłaty? Dyskusja na temat opłat za obiekty sportowe

  Budżet Radomia został uchwalony, ale wciąż trwają dyskusje na temat wprowadzonych zmian. Kluby sportowe alarmują, że muszą teraz płacić znacznie więcej za wynajem obiektów MOSiR.

 • MOSiR zbiera sportowe pamiątki

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji kompletuje pamiątki związane z radomskim sportem. Trwają przygotowania do otwarcia galerii, która przypomni dokonania sportowców z naszego regionu.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej