Dzisiaj jest: 25 Listopada 2020    |    Dziś imieniny obchodzą: Katarzyna, Erazm, Klemens
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Europoseł popiera kandydatów

sobota, 17 październik 2015 17:03
Dział: Wiadomości
Autor 

Marek Jurek, lider Prawicy Rzeczypospolitej udzielił dziś poparcia kandydującej do Sejmu Lucynie Wiśniewskiej i kandydatowi na senatora Adamowi Bielanowi.

 

Lucyna Wiśniewska to kandydatka Prawicy Rzeczypospolitej startująca z list Prawa i Sprawiedliwości. Dziś Marek Jurek – szef Prawicy Rzeczypospolitej - oficjalnie udzielił kandydatce swojego poparcia. - Lucyna jest jednym z ludzi, którzy odegrali decydującą rolę w obniżeniu podatku PIT dla rodzin – argumentował europoseł. Marek Jurek – jak mówi – liczy na pracę Lucyny Wiśniewskiej w komisji zdrowia. Europoseł w wyborach do Senatu poparł kandydata Prawa i Sprawiedliwości Adama Bielana. - Adam jest jednym z tych ludzi, którzy w sposób decydujący przyczynili się do wygranej świętej pamięci Lecha Kaczyńskiego. Nasza kampania była przede wszystkim dziełem pana Adama – tłumaczy. Jak dodaje Marek Jurek Adam Bielan to bliski współpracownik nominowanego na ministra obrony narodowej Jarosława Gowina. Dlatego jego działalność może przynieść korzyści dla Radomia.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Adam Bielan: mamy opóźnienie i w przejęciu lotniska przez PPL

  Wicemarszałek Senatu RP Adam Bielan, zaniepokojony jest – jego zdaniem – opieszałością zarządu spółki Port Lotniczy Radom w kwestii współpracy z Przedsiębiorstwem Państwowe Porty Lotnicze. Ta opieszałość – zdaniem marszałka Bielana – może spowodować problemy z przejęciem przez PPL lotniska na Sadkowie i zakłócić harmonogram jego przebudowy.

 • Poparcie dla Lucyny Wiśniewskiej

  Kandydatka Prawicy Rzeczypospolitej startująca z listy PiS do Senatu, Lucyna Wiśniewska otrzymała dziś poparcie od Jana Łopuszańskiego. Zresztą nie po raz pierwszy. - Jest mi bliska przede wszystkim na gruncie katolickim. To jest jedna z tych postaci polskiej sceny politycznej, które na przestrzeni ostatnich lat nie tylko żyły kościołem, w sensie praktycznym, ale także w swoim zaangażowaniu publicznym, w tym zwłaszcza w obronę dzieci, w obronę praw rodziny, wielokrotnie świadczyły o tym, że doktryna katolicka jest dla nich ważna – mówi Jan Łopuszański, były poseł. Polityk podtrzymuje także poparcie dla Marzeny Wróbel, która startuje do Senatu.

 • Popiera Lucynę Wiśniewską

  Marsz poparcia dla Lucyny Wiśniewskiej zorganizowała dziś Prawica Rzeczypospolitej. Prawica przypomina, że Lucyna Wiśniewska to jej kandydatka, a znaleźć ją można na listach PiS.

 • Radomski Sanepid już w nowej siedzibie

  4 lata trwała budowa nowej siedziby radomskiego Sanepidu. Dziś uroczyście przecięto wstęgę. Radomski Sanepid jako jedyny w Polsce posiada pracownię do badań dopalaczy.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej