Dzisiaj jest: 25 Listopada 2020    |    Dziś imieniny obchodzą: Katarzyna, Erazm, Klemens
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Kukiz'15: „nie głosujcie na stare gęby”

poniedziałek, 19 październik 2015 18:03
Dział: Wiadomości
Autor 

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15 mówi o brutalizacji kampanii wyborczej, apeluje o oddanie głosu zgodnie z sumieniem i prezentuje „partioceum”, czyli lek na znudzenie partiami politycznymi.

 

O brutalizacji kampanii wyborczej mówił Dariusz Grabowski, kandydat KUKIZ'15 do Senatu. Dowodem tej brutalizacji mają być zdewastowane banery kandydata. - Jestem tym posłem, który doświadczył agresji w czasie kampanii. Otrzymywałem listy, telefony z pogróżkami – twierdzi Dariusz Grabowski. - Ale ani ja, ani moi koledzy nie ugniemy się, nie mamy zamiaru się bać – dodaje kandydat. Jerzy Mieśnik zaapelował z kolei do wyborców o oddanie w niedzielę głosu – jak mówi - zgodnie z rozumem i sercem. - Jeśli chcecie aby wszystko zostało po staremu, głosujcie na stare gęby. Jeśli chcecie coś zmienić, głosujcie na nowe twarze - mówi kandydat do Sejmu z listy KUKIZ'15. Przy okazji przedstawiciele KUKIZ'15 zaprezentowali lek na znużenie partiami politycznymi czyli „Partioceum”. Zawartość opakowania to między innymi cukierki i podstawy strategii KUKIZ'15. KWW KUKIZ'15 chce stworzyć państwo, które między innymi ściągnie z powrotem emigrantów i będzie przyjazne lokalnym przedsiębiorcom.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Poseł Mordak zaniepokojony stanem składowiska śmieci w Radomiu

  Sprawą płonącego składowiska śmieci w Radomiu, zajął się także radomski poseł Kukiz'15 Robert Mordak. Zorganizował w tym temacie nawet konferencję prasową. I zaprosił na nią ekspertów ze Stowarzyszenie Inicjatywa dla Środowiska, Energii i Elektromobilności.

 • Kukiz'15 chce dymisji dyrektora MZDiK

  Członkowie radomskich struktur Kukiz'15 żądają dymisji dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Dlaczego ? Powodów – ich zdaniem - jet wiele. Jednym z nich jest niegospodarność Piotra Wójcika.

 • Upamiętnią Żołnierzy Wyklętych

  Stowarzyszenie Kukiz’15 w Radomiu zaprasza na uroczyste obchody 71 rocznicy śmierci majora Franciszka Jaskulskiego pseudonim„Zagończyk”. Uroczystości odbędą w najbliższą niedzielę. Obchody odbędą się także w Przysusze.

 • Kukiz'15 do wyborów samodzielnie, chociaż...

  Do wyborów w Radomiu pójdziemy pod własnym szyldem, czyli nie będziemy wchodzili w żadne koalicje – mówi poseł Robert Mordak, poseł Kukiz'15. Stowarzyszenie nie wyklucza natomiast koalicji w okolicznych powiatach.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej