Dzisiaj jest: 25 Listopada 2020    |    Dziś imieniny obchodzą: Katarzyna, Erazm, Klemens

Marzena Wróbel pozywa prawicowy tygodnik

poniedziałek, 19 październik 2015 18:09
Dział: Wiadomości
Autor 

Marzena Wróbel występuje na drogę sądową przeciwko tygodnikowi wSieci. Jej zdaniem jeden z artykułów naruszył jej dobre imię. Po tym samym kątem analizuje także wypowiedzi niektórych polityków.

 

Zdaniem Marzeny Wróbel tygodnik wSieci w jednym z artykułów naruszył jej dobre imię. W związku z tym zamierza wystąpić przeciwko temu tygodnikowi na drogę sądową. - Oprócz tygodnika wSieci autorami negatywnych wypowiedzi na temat mojego kandydowania byli politycy. Te wypowiedzi są analizowane przez prawnika – mówi Marzena Wróbel, kandydatka do Senatu. Obecna posłanka uważa, że jest atakowana przez pro-pisowską prasę, bo stanowi zagrożenie dla popieranego przez PiS, a startującego z naszego okręgu gdańszczanina Adama Bielana. - Mamy tutaj taką dziwną sytuację, że o jeden mandat ubiega się troje kandydatów, którzy byli członkami i parlamentarzystami PiS. Nie wiem dlaczego PiS postawił akurat na człowieka spoza – dziwi się Jan Łopuszański, który w tej kampanii wspiera Marzenę Wróbel. Sprawa przeciwko tygodnikowi wSieci ma trafić do sądu nie w trybie wyborczym, ale z powództwa cywilnego.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej