Dzisiaj jest: 8 Sierpnia 2020    |    Dziś imieniny obchodzą: Iza, Cyprian, Dominik
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Produkcja część do ciągników rolniczych w Radomiu?

wtorek, 20 październik 2015 16:36
Dział: Wiadomości
Autor 

Pol-Mot Holding S.A, producent między innymi ciągników i maszyn rolniczych jest zainteresowany budową w Radomiu swojego zakładu. List intencyjny w tej sprawie adresowany do prezydenta Radomia zaprezentował Dariusz Grabowski, kandydat do Senatu KWW „Kukiz'15”.

 

Prezentacja listu przez Dariusza Grabowskiego to nie przypadek. Jak czytamy w liście, ekspertyzę ekonomiczną i społeczną zachwalającą Radom jako najlepszą lokalizację do inwestycji Pol-Mot Holding S.A. przygotował zespół kierowany przez Dariusza Grabowskiego. - Pol-Mot Holding jest zainteresowany podjęciem produkcji elementów napędu ciągników, samodzielnego przedsiębiorstwa napraw i remontów urządzeń stosowanych w rolnictwie, a także utworzenia przedstawicielstwa handlowego oferującego pełną gamę produktów naszej firmy – mówi Dariusz Grabowski, kandydat KWW „Kukiz'15” do Senatu. Z listu dowiadujemy się także, że zarząd Pol-Mot Holding S.A. chce jak najszybciej rozpocząć rozmowy z radomskim magistratem. - Gotowi jesteśmy do podjęcia bezzwłocznych rozmów z władzami samorządowymi miasta celem uzgodnienia lokalizacji oraz zaangażowania władz samorządowych w pomyślne rozstrzygnięcie zarówno w interesie Radomia i jego mieszkańców – cytuje treść pisma do prezydenta Radomia Dariusz Grabowski. Prezydent Radomia Radosław Witkowski potwierdził informację o tym, że otrzymał w poniedziałek pismo z Pol-Mot Holding S.A. Zapewnił także, że rozmowy zostaną podjęte, a kierować nimi będą wiceprezydenci Rafał Rajkowski i Konrad Frysztak.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
TV Dami

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Poseł Mordak zaniepokojony stanem składowiska śmieci w Radomiu

  Sprawą płonącego składowiska śmieci w Radomiu, zajął się także radomski poseł Kukiz'15 Robert Mordak. Zorganizował w tym temacie nawet konferencję prasową. I zaprosił na nią ekspertów ze Stowarzyszenie Inicjatywa dla Środowiska, Energii i Elektromobilności.

 • Kukiz'15 chce dymisji dyrektora MZDiK

  Członkowie radomskich struktur Kukiz'15 żądają dymisji dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Dlaczego ? Powodów – ich zdaniem - jet wiele. Jednym z nich jest niegospodarność Piotra Wójcika.

 • Upamiętnią Żołnierzy Wyklętych

  Stowarzyszenie Kukiz’15 w Radomiu zaprasza na uroczyste obchody 71 rocznicy śmierci majora Franciszka Jaskulskiego pseudonim„Zagończyk”. Uroczystości odbędą w najbliższą niedzielę. Obchody odbędą się także w Przysusze.

 • Kukiz'15 do wyborów samodzielnie, chociaż...

  Do wyborów w Radomiu pójdziemy pod własnym szyldem, czyli nie będziemy wchodzili w żadne koalicje – mówi poseł Robert Mordak, poseł Kukiz'15. Stowarzyszenie nie wyklucza natomiast koalicji w okolicznych powiatach.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej