Dzisiaj jest: 8 Sierpnia 2020    |    Dziś imieniny obchodzą: Iza, Cyprian, Dominik
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Kukiz'15 krytykuje

piątek, 23 październik 2015 18:18
Dział: Wiadomości
Autor  Magdalena Boduła

Ostanią konfernecję w tej kampanii zorganizował też KWW Kukiz'15. Kandydaci krytycznie oceniają decyzję o przyjęciu przez państwo imigrantów, także o obowiązku posyłania sześciolatków do szkoły. Ale nie tylko krytykują.

 

Po raz kolejny Dariusz Grabowski mówi o szansach Radomia na przyciągnięcie nowego inwestora. - Mam dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy życzą żeby POL–MOT Holding rzeczywiście rozpoczął działalność w Radomiu. Wczoraj w Tanzanii Prezes Holdingu podpisał kontrakt sięgający ponad 50 milionów dolarów na dostawy traktorów – mowi Dariusz Grabowski, kandydat KWW Kukiz'15 do Senatu. Kandydaci KWW Kukiz'15 dziękowali także wszystkim, którzy wspierali ich podczas tej kampani.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • Poseł Mordak zaniepokojony stanem składowiska śmieci w Radomiu

  Sprawą płonącego składowiska śmieci w Radomiu, zajął się także radomski poseł Kukiz'15 Robert Mordak. Zorganizował w tym temacie nawet konferencję prasową. I zaprosił na nią ekspertów ze Stowarzyszenie Inicjatywa dla Środowiska, Energii i Elektromobilności.

 • Kukiz'15 chce dymisji dyrektora MZDiK

  Członkowie radomskich struktur Kukiz'15 żądają dymisji dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Dlaczego ? Powodów – ich zdaniem - jet wiele. Jednym z nich jest niegospodarność Piotra Wójcika.

 • Upamiętnią Żołnierzy Wyklętych

  Stowarzyszenie Kukiz’15 w Radomiu zaprasza na uroczyste obchody 71 rocznicy śmierci majora Franciszka Jaskulskiego pseudonim„Zagończyk”. Uroczystości odbędą w najbliższą niedzielę. Obchody odbędą się także w Przysusze.

 • Kukiz'15 do wyborów samodzielnie, chociaż...

  Do wyborów w Radomiu pójdziemy pod własnym szyldem, czyli nie będziemy wchodzili w żadne koalicje – mówi poseł Robert Mordak, poseł Kukiz'15. Stowarzyszenie nie wyklucza natomiast koalicji w okolicznych powiatach.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej