Dzisiaj jest: 11 Maja 2021    |    Dziś imieniny obchodzą: Mira, Franciszek, Ignacy
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Kto zastąpi Annę Białkowską ?

piątek, 06 listopad 2015 16:55
Dział: Wiadomości
Autor 

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku poznamy osobę, która zastąpi Annę Białkowską na stanowisku wiceprezydenta miasta. Zmiana jest konieczna bo Anna Białkowska otrzymała mandat do Sejmu.

Pierwsze posiedzenie nowo wybranego Sejmu i ślubowanie posłów odbędzie się 12 listopada. Wśród nich będzie także Anna Białkowska, która uzyskała mandat do Sejmu z listy Platformy Obywatelskiej. - Anna Białkowska będzie pełniła swoją funkcję do dnia ślubowania w Sejmie – mówi Radosław Witkowski, prezydent Radomia. Od momentu wyboru Anny Białkowskiej do Sejmu trwają spekulacje kto mógłby ją zastąpić na stanowisku wiceprezydenta miasta. Na giełdzie nazwisk znaleźli się między innymi Marta Michalska-Wilk, Zbigniew Banaszkiewicza oraz Krzysztof Sońta. - Giełda nazwisk zawsze funkcjonuje w takich przypadkach. Osobiście nie kieruję się giełdą nazwisk, a kryteriami. Te kryteria to odpowiednia wiedza merytoryczna, a także wrażliwość. Działy, za które będzie odpowiadała osoba, która zastąpi Annę Białkowską to niezwykle ważne dla radomian sprawy – dodaje Radosław Witkowski. Sama Anna Białkowska wierzy w dobrą zmianę. - Przywilejem prezydenta Radomia jest stworzenie sobie grona współpracowników. Ja mam nadzieję, że to będzie osoba, która będzie kontynuować moje inicjatywy i rozpoczęte prace – mówi Anna Białkowska, poseł-elekt Platformy Obywatelskiej. Jak zapowiada prezydent Radosław Witkowski, nowego wiceprezydenta miasta ds. radomskiej służby zdrowia i opieki społecznej poznamy jeszcze w tym roku.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Konstytucje i kokardy z okazji Dnia Flagi

  Członkowie radomskiej Platformy Obywatelskiej z okazji Święta Flagi rozdawali egzemplarze Konstytucji, flagi i kokardy narodowe. Dzień Flagi RP bchodzony jest od 2004 roku.

 • 1 maja - pochód i Oda do radości

  1 Maja SLD wraz z OPZZ zorganizowały pochód z okazji Święta Pracy. Władze Miasta zaś zaprosiły na obchody rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej.

 • PO ocenia rząd Beaty Szydło

  Radomska Platforma Obywatelska podsumowuje 100 dni rządów PiS i wystawia premier Beacie Szydło Słabą ocenę. O niespełnionych obietnicach PiS mówiła dziś posłanka PO, Anna Białkowska. .

 • Poseł Anna Białkowska pod lupą prokuratury

  Prokuratura Rejonowa Radom-Wschód prowadzi postępowanie sprawdzające wobec poseł Anny Białkowskiej. Śledczy sprawdzają czy posłanka Białkowska nie nadużyła władzy podczas kampanii wyborczej i czy ta kampania nie była finansowana z budżetu gminy. Zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie złożył radny PiS sejmiku Mazowsza, Radosław Fogiel.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej