Dzisiaj jest: 13 Lipca 2020    |    Dziś imieniny obchodzą: Małgorzata, Ernest, Henryk
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

List gończy za Sebastianem N.

sobota, 28 listopad 2015 14:35
Dział: Wiadomości
Autor 

Radomska Prokuratura wydała list gończy za Sebastianem N., ojcem uprowadzonego w miniony wtorek 3,5-letniego Fabiana.

Jak informuje Małgorzata Chrabąszcz z Prokuratury Okręgowej w Radomiu, list gończy za Sebastianem N., ojcem uprowadzonego w miniony wtorek Fabiana, wydano w sobotę. W piątek Sąd Rejonowy przychylił się do wniosku prokuratora o areszt tymczasowy dla ojca dziecka na okres 14 dni. Sebastian N. ma także postawione zarzuty uprowadzenia małoletniego dziecka i pozbawianie go wolności. Grozi mu 5 lat więzienia. List gończy uruchomiony przez prokuraturę nie jest jednocześnie Europejskim Nakazem Aresztowania. ENA zostanie wydany dopiero w momencie uprawomocnienia się nakazu tymczasowego aresztowania. W sprawie uprowadzenia Fabiana policja zatrzymała do tej pory pięć osób. Trzem z nich prokurator postawił identyczne zarzuty jak Sebastianowi N. Sąd Rejonowy nie uwzględnił wniosków prokuratora o zastosowanie wobec tych osób aresztu tymczasowego na 3 miesiące.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Zarzuty dla Sebastiana N i sześciu innych osób

  Do 10 lat więzienia grozi Sebastianowi N. za uprowadzenie swojego syna Fabiana. Do uprowadzenia doszło w listopadzie 2015 roku. Akt oskarżenia wpłynął już do sądu. Zarzuty postawiono jeszcze sześciu innym osobom.

 • Sebastian N. na wolności

  Sebastian N., oskarżony o uprowadzenie w listopadzie ubiegłego roku swojego syna, 4-letniego Fabiana, opuści areszt. Sąd Okręgowy podtrzymał wcześniejszą decyzję sądu rejonowego o nie przedłużeniu aresztu tymczasowego.

 • Sebastian N. przesłuchiwany

  Kilka godzin trwało dziś w prokuraturze rejonowej przesłuchanie Sebastiana N, ojca 3,5 letniego Fabiana. Sebastian N. przesłuchiwany jest w sprawie zarzutu uprowadzenia Fabiana i pozbawienia go wolności.

 • Uprowadzony w listopadzie Fabian wrócił do domu

  Policja odnalazła uprowadzonego w listopadzie 3,5-letniego Fabiana. W piątek wieczorem chłopiec wrócił do domu. Ojcu chłopca za uprowadzenie dziecka i pozbawienie go wolności grozi co najmniej 5 lat więzienia.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej