Dzisiaj jest: 8 Sierpnia 2020    |    Dziś imieniny obchodzą: Iza, Cyprian, Dominik
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Wojskowa wigilia z Hanną Śleszyńską

piątek, 25 grudzień 2015 12:33
Dział: Wiadomości
Autor 

W 42 Bazie Lotnictwa Szkolnego w Radomiu odbyło się tradycyjne garnizonowe spotkanie wigilijne. Garnizonową wigilię uświetnił koncert znanej polskiej artystki Hanny Śleszyńskiej.

Zanim zaproszeni goście oraz żołnierze i pracownicy 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego spotkali się przy wigilijnym stole, wszyscy wysłuchali wigilijnego koncertu w wykonaniu Hanny Śleszyńskiej. Koncert odbył się w Klubie Garnizonowym. Gospodarzem wigilijnego spotkania był dowódca 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego pułkownik Adam Ziółkowski. - Wojsko jest bezkompromisową służbą. Często wypowiada się słowa, które w życiu prywatnym by nie padły. Wigilia powoduje, że każdy uświadamia sobie, że te słowa były niezbędne w tamtym czasie, a tak naprawdę służyły zachowaniu dyscypliny i gotowości do realizacji najtrudniejszych zadań – mówi pułkownik Adam Ziółkowski.

Wśród zaproszonych gości byli między innymi przedstawiciele władz Radomia, służb mundurowych, zaprzyjaźnionych organizacji, kombatanci, żołnierze oraz pracownicy bazy. - Tej samotności już nie ma. Możemy spotkać się z przyjaciółmi i z rodziną, która zawsze na nas czeka. Najbliżsi mają nas w okresie świąt. Największą radością jest to, że możemy spotkać się przy wigilijnym stole, złożyć sobie życzenia i być razem – dodaje pułkownik Adam Ziółkowski.

Zebrani goście zgodnie ze staropolską tradycją podzielili się opłatkiem.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Wigilia wojskowe rodziny w 42 BLSzk. W Radomiu

  W 42. Bazie Lotnictwa Szkolnego w Radomiu odbyło się tradycyjne garnizonowe spotkanie wigilijne. Wśród zaproszonych gości byli między innymi radomscy parlamentarzyści, przedstawiciele władz Radomia, służb mundurowych, zaprzyjaźnionych organizacji, żołnierze oraz pracownicy bazy.

 • Świątecznie w DPS Weterana Walki i Pracy

  To mieszkańcy są największą wartością tego domu – mówi dyrektor Domu Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy, w którym zorganizowano spotkanie wigilijne.

 • Sportowcy połamali się opłatkiem

  Przedstawiciele świata sportu i turystyki, głównie trenerzy i działacze spotkali się na tradycyjnym opłatku w Urzędzie Miejskim. Były życzenia i rozmowy na temat wyników w mijającym roku.

 • Radomscy biznesmeni podsumowują rok. Z zadowoleniem

  To dobry rok dla radomskich przedsiębiorców i wiele wskazuje na to, że lata kolejne także będą przynosiły pozytywne informacje – mówią przedstawiciele lokalnego biznesu, którzy uczestniczyli w dorocznym, świątecznym spotkaniu.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej