Dzisiaj jest: 25 Października 2020    |    Dziś imieniny obchodzą: Ingi, Darii, Sambora

Jest nowy komendant miejski policji

poniedziałek, 13 czerwiec 2016 16:47
Dział: Wiadomości
Autor 

Podinspektor Piotr Kostkiewicz został nowym komendantem miejskim policji w Radomiu. Zastąpił na tym stanowisku inspektora Karola Szwalbe, który w kwietniu odszedł na emeryturę.

 

Inspektor Karola Szwalbe odszedł na emeryturę na początku kwietnia. Od poniedziałku, 13 czerwca nowym komendantem miejskim jest podinspektor Piotr Kostkiewicz, dotychczasowy naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej. Podinspektor Piotr Kostkiewicz służy w policji od 25 lat. W Radomiu pełni służbę od 2006 roku. Od początku swojej kariery w policji podinspektor Piotr Kostkiewicz związany jest z ruchem drogowym.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
TV Dami

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Mateusz D. skazany

  Na 5 lat więzienia sąd skazał w środę 28-letniego Mateusza D., oskarżonego o spowodowanie w lipcu ubiegłego roku na ulicy Mieszka I w Radomiu wypadku, w którym zginęło starsze małżeństwo. Dodatkowo Mateusz D. dostał 10-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 • Policja rozpoczęła akcję „majowy weekend”

  Na ulicach Radomia, drogach powiatu radomskiego i drogach Mazowsza, rozpoczęła się w piątek policyjna akcja „majowy weekend”. W związku ze zwiększona ilością majowych wyjazdów, pojawi się zdecydowanie więcej patroli policyjnej „drogówki”.

 • Mieli szczęście. Pomogli policjanci

  O prawdziwym szczęściu mogą mówić trzy młode osoby, które w minioną sobotę podróżowały peugeotem drogą numer 728. W miejscowości Stara Wieś auto zapaliło się podczas jazdy, ale kierowca i pasażerowie nie dostrzegli ognia. W porę całe zdarzenie zauważyli policjanci wracający z zabezpieczenia wizyty premiera Morawieckiego w Grójcu i Nowym Mieście.

 • W Radomiu pojawiły się nowe znaki...dla pieszych

  Uwaga piesi. W Radomiu pojawiły się nowe znaki „Stop wypadkom-zachowaj ostrożność”. Znaki ustawiono przy przejściach dla pieszych z inicjatywy radomskiej policji. Inicjatywa ważna i potrzebna bo tylko w miniony poniedziałek, piesi w Radomiu popełnili aż 70 wykroczeń.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej