Dzisiaj jest: 4 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Weronika, Mariusz, Andrzej
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Przerwy w funkcjonowaniu parkomatów

poniedziałek, 30 marzec 2015 17:27
Dział: Wiadomości
Autor 

Jutro możliwe będą przejściowe przerwy w działaniu parkomatów, które obsługują radomską strefę płatnego parkowania. Jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji, 31 marca nastąpi aktualizacja oprogramowania parkomatów.


Kilkanaście dni temu MZDiK podpisał z poznańską firmą Projekt Parking nową umowę na dzierżawę parkomatów w strefie. Przedsiębiorstwo ponownie wygrało przetarg na zainstalowanie, zaprogramowanie i obsługę parkomatów. Obecna umowa z Projekt Parkingiem wygasa we wtorek, 31 marca, a to oznacza, że trzeba ją rozliczyć oraz zaktualizować oprogramowanie we wszystkich urządzeniach obsługujących płatności w strefie. Operacja ta może spowodować przestoje w działaniu parkomatów.
Nowa umowa z Projekt Parkingiem będzie obowiązywać przez 26 miesięcy, czyli do końca maja 2017 roku. Przez cały okres umowy parkomaty pozostaną własnością tej firmy. Miasto, tak jak dotychczas, będzie wnosiło opłaty za korzystanie z parkomatów. Wartość umowy z Projekt Parkingiem to niecałe 1,5 miliona złotych.

 

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

  • W Radomiu trwa wymiana parkomatów

    Do końca czerwca zostaną wymienione wszystkie parkomaty w miejskiej Strefie Płatnego Parkowania. W nowych urządzeniach można płacić za parkowanie przy pomocy Karty Miejskiej.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej