Dzisiaj jest: 23 Września 2020    |    Dziś imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław

Kolejne opryski w parkach. Zakaz wstępu

środa, 27 lipiec 2016 17:52
Dział: Wiadomości
Autor 

W nocy ze środy na czwartek i z czwartku na piątek w radomskich parkach i na skwerach przeprowadzony zostanie kolejny oprysk przeciwko komarom i kleszczom. W trakcie oprysków będzie obowiązywał zakaz wstępu.

 

Opryski będą przeprowadzane w dwóch etapach. Ze środy na czwartek prace zostaną wykonane w parkach: Kościuszki, Planty, parku im. Rózika, parkach Południe i Ustronie, na placu Kazimierza Ołdakowskiego „Łucznik", a także na skwerach przy ul. Traugutta/Prażmowskiego i przy ul. Jana Pawła II. W drugim etapie, czyli w nocy z czwartku na piątek opryski zostaną przeprowadzone w Starym Ogrodzie, Leśniczówce, parku im. J. Malczewskiego, parku Gołębiów, a także na skwerach przy ul. Koszarowej/Wernera, Wernera i Kraszewskiego, również na Placu Jagiellońskim. W trakcie oprysków oraz godzinę po ich zakończeniu obowiązywać będzie zakaz wstępu na dany teren. Działania będą prowadzone od godziny 20:00 do 7:00. Zabezpieczeniem miejsc zajmą się pracownicy firmy Dexa - wykonawcy oprysku - wspomagani przez patrol Straży Miejskiej. Opryski przeciwko kleszczom i komarom to projekt finansowany z budżetu obywatelskiego.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
TV Dami

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Interwencje strażników będą rejestrowane ?

  Radomska Straż Miejska przez ostatnie dwa tygodnie testowała nowy sprzęt. Podczas kontroli czy interwencji funkcjonariusze oprócz standardowego wyposażenia, na ulice zabierali ze sobą kamerę.

 • Paweł Górak walczy w sądzie o przywrócenie go do pracy

  Paweł Górak, były komendant Straży Miejskiej w Radomiu, domaga się w Sądzie Pracy przywrócenia go do pracy w Straży Miejskiej. Taką możliwość wyklucza prezydent Radosław Witkowski, która jak mówi: całkowicie utracił zaufanie do Pawła Góraka.

 • "Kłopot, którego nikt nie chce rozwiązać"

  To słowa z listu, jaki trafił do naszej redakcji. Starsi mieszkańcy z ul. Żeromskiego skarżą sie na samochody, które... jeżdżą po chodniku. "To jest niebezpieczne zwłaszcza dla nas, seniorów" – pisze autorka listu.

 • Bo ferie mają być bezpieczne. Pokazy na Borkach

  Nad zalewem na Borkach policja, straż pożarna i strażnicy miejscy mówili między innymi o zagrożeniach z jakimi dzieci i młodzież mogą spotkać się w czasie zimowego wypoczynku.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej