Dzisiaj jest: 1 Lipca 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Halina, Marian, Klarysa
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Gaz na ulicach. Nieszczelne przyłącze

piątek, 28 październik 2016 17:20
Dział: Wiadomości
Autor 

Po godzinie 15.00 doszło dziś do wycieku gazu na ulicy Witosa. Gaz ulatniał się z kilku studzienek. Jeden pas jezdni wyłączony został z ruchu, na miejsce wezwano pogotowie gazowe, energetyczne i straż pożarną.

 

 

 

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • MZDiK stracił cierpliwość. 400 tysięcy złotych kar

  400 tysięcy złotych kar naliczył MZDiK firmie R&G Mielec za wadliwie działające w Radomiu biletomaty. Jak mówi Dawid Puton, rzecznik MZDIK, kary są efektem opieszałości mieleckiej firmy w naprawie biletomatów mimo wielokrotnych próśb i napomnień ze strony MZDiK.

 • Ciepło wróciło do radomskich mieszkań

  Służby techniczne Radomskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej RadPec, usunęły awarię sieci ciepłowniczej w trzech punktach Radomia. Awaria pozbawiła ogrzewania mieszkańców południowej części miasta. Usuwanie awarii trwało ponad 24 godziny.

 • Duża awaria ogrzewania w Radomiu

  Ponad połowa miasta nie miała dziś ogrzewania ani ciepłej wody. W trzech punktach Radomia doszło do awarii sieci ciepłowniczych. Od rana nad usunięciem awarii pracowały służby RadPecu.

 • Kolejny wyciek płynnego szkła w radomskiej hucie

  30 ton płynnego szkła wyciekło w hucie szkła na terenie strefy ekonomicznej w Radomiu. Nikomu nic się nie stało. To już drugi wyciek szkła w tej hucie w ciągu ostatnich czterech miesięcy.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej