Dzisiaj jest: 29 Października 2020    |    Dziś imieniny obchodzą: Wioletty, Serafina, Felicjana

List od Andrzeja Dudy

wtorek, 05 maj 2015 16:35
Dział: Wiadomości
Autor 

Radomianie podobnie jak pozostała cześć polskiego społeczeństwa, otrzymali list od Andrzeja Dudy, kandydata Prawa i Sprawiedliwości na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej.

 

List do Polaków autorstwa Andrzeja Dudy zaprezentował radomianom poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Suski: - Andrzej Duda w tym liście dziękuje wszystkim za udział w tej części kampanii. Dziękuje za tysiące osób, z którymi mógł uścisnąć rękę, z którymi mógł porozmawiać, i którzy zgłaszali różnego rodzaju uwagi i propozycje. Treść listu Andrzeja Dudy to nie tylko podziękowania. To także obietnice. - Andrzej Duda deklaruje, że zacznie od pracy na rzecz Polski i Polaków. Na rzecz znalezienia miejsc pracy dla młodych ludzi, przewrócenia wieku emerytalnego, który został podniesiony przez Platformę Obywatelską i nie został zawetowany przez obecnego prezydenta. Deklaruje obronę polskiej ziemi – dodaje poseł Marek Suski. Andrzej Duda w swoim liście obiecuje ponadto, że będzie prezydentem dialogu i prezydentem całego narodu. Obiecuje także, że będzie godnie reprezentował Polskę i Polaków za granicą, a ze swoją małżonką stworzą parę prezydencką, z której Polacy będą dumni.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej