Dzisiaj jest: 21 Października 2020    |    Dziś imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego

PGZ szuka ludzi do pracy

środa, 06 maj 2015 16:54
Dział: Wiadomości
Autor 

W Park Office uroczyście otwarto dziś nowe biura Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Grupa właśnie rozpoczęła także rekrutację nowych pracowników.

 

Centrala Polskiej Grupy Zbrojeniowej funkcjonowała do tej pory w budynku nowej Fabryki Broni. Od dziś PEGAZ działa w nowych biurach mieszczących się w Park Office przy ulicy Malczewskiego. – Proces tworzenia siedziby jest dla nas bardzo ważny. Wreszcie operacyjnie możemy funkcjonować z Radomia w jednym miejscu. Dotychczas działaliśmy w systemie rozproszonym. W Fabryce Broni zachowamy tajną kancelarię i część pokoi do szeregu rozmów – zdradza Wojciech Dąbrowski, prezes Zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej w Radomiu. Polska Grupa Zbrojeniowa rozpoczęła także rekrutację nowych pracowników. – Szukamy pracowników do działów księgowości, finansów, IT, specjalistów od administracji jak również specjalistów od technologii określonego sprzętu zbrojeniowego – mówi Wojciech Dąbrowski. Przy okazji otwarcia nowych biur podpisano i podjęto także kilka ważnych umów i decyzji. Przede wszystkim podpisano umowę na dostawę bezzałogowych statków powietrznych. Podjęto również decyzje o rozpoczęciu współpracy z uczelniami wyższymi oraz wiodącymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi w zakresie modernizacji systemu obrony przeciwlotniczej krótkiego zasięgu.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Czy PGZ wybuduje nową siedzibę w Radomiu?

  „ Nowa siedziba Polskiej Grupy Zbrojeniowej w Radomiu jest jak Yeti. Wszyscy o niej mówią a nikt jej nie widział” - tak prezydent Radosław Witkowski komentuje – jego zdaniem – brak widocznych działań PGZ w sprawie budowy swojej nowej siedziby w Radomiu.

 • PGZ chce oszczędzać i powołuje Centrum Usług Biznesowych

  200 milionów złotych w skali roku mogą wynieść oszczędności PGZ dzięki utworzeniu w Radomiu Centrum Usług Biznesowych. W Centrum pracę znajdzie około 300 osób. Pierwsze kilkadziesiąt jeszcze w tym roku.

 • Dawna Fabryka Broni na sprzedaż

  7,5 miliona złotych – to cena wywoławcza w przetargu na sprzedaż dawnych budynków Fabryki Broni w Radomiu. Przetarg ogłosiło Radomskie Centrum Innowacji i Technologii - właściciel nieruchomości.

 • Stocznia jednak nie dla Radomia

  Radom nie będzie siedzibą spółki Polska Grupa Zbrojeniowa Stocznia Wojenna. Zarząd PGZ podjął decyzję, że docelową siedzibą spółki będzie Gdynia.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej