Dzisiaj jest: 19 Września 2020    |    Dziś imieniny obchodzą: Konstancja, January
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

ZUK sprzedaje drewno

piątek, 08 maj 2015 14:59
Dział: Wiadomości
Autor 

Zakład Usług Komunalnych w Radomiu sprzedaje drewno pozyskane z wycinki drzew w mieście. Radomska spółka ogłosiła właśnie przetarg na sprzedaż około 500 metrów sześciennych drewna. Do przetargu może przystąpić każdy, a na oferty ZUK czeka do 20 maja.

 

Zakład Usług Komunalnych ogłosił dwa odrębne przetargi na sprzedaż drewna w postaci wałków opałowych oraz kłód pozyskanych w efekcie wycinki drzew w mieście. Do sprzedaży ZUK oferuje około 500 metrów sześciennych drewna. - Możemy sprzedawać po 50 metrów, możemy sprzedawać wszystko. Jedna cześć to jest 360 metrów i jest to drewno raczej na opał, a druga część są to duże kłody i może przyda się to komuś w jakimś tartaku – mówi Grzegorz Janduła, dyrektor Zakładu Usług Komunalnych w Radomiu. Skład gatunkowy oferowanego drewna to topola, wierzba, klon jesionolistny, lipa, robinia akacjowa, grab oraz drewno gatunku wiązowego. Do przetargu ogłoszonego przez Zakład Usług Komunalnych może przystąpić każdy, zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorcy. - Duże kłody musi ktoś kupić w całości, a drewno opałowe możemy podzielić po 50 metrów – dodaje Grzegorz Janduła. Drewno znajduje się na terenie bazy spółki przy ulicy Suchej. Na oferty od zainteresowanych osób i firm ZUK czeka do 20 maja.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej