Dzisiaj jest: 19 Sierpnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian

Chcesz zarobić? Wynajmij mieszkanie

środa, 13 maj 2015 17:31
Dział: Wiadomości
Autor 

Urząd Miejski w Radomiu zachęca radomian do wynajmowania mieszkań lub pokoi gościom z Polski i z zagranicy, którzy przyjadą do Radomia na Air Show.

 

Baza hotelowa w Radomia – choć na dobrym poziomie – nie jest w stanie zapewnić noclegów dla wszystkich, którzy przyjadą do Radomia na Air Show i chcieliby gościć w naszym mieście od 21 do 23 sierpnia. – W Radomiu i w okolicach miejsc noclegowych w hotelach już nie ma. Są one do dyspozycji ekip lotniczych, gości z zagranicy, gości z urzędów centralnych i miłośników lotnictwa – mówi Mateusz Tyczyński, szef Kancelarii Prezydenta w Radomiu. Dlatego magistrat rozpoczął znaną z minionych edycji pokazów akcję „Chcesz zarobić? Wynajmij mieszkanie na Air Show!”. Akcja skierowanych jest do tych radomian, którzy chcieliby wynająć na czas Międzynarodowych Pokazów Lotniczych mieszkanie lub pokój dla gości z Polski i z zagranicy. – Zachęcamy radomian do tego, żeby kontaktowali się z Centrum Informacji Turystycznej i zgłaszali chęć wynajęcia naszym gościom pokoi na czas pokazów. To jest świetna okazja do tego by z jednej strony zarobić, a z drugiej pokazać otwartość miasta i mieszkańców na gości z zewnątrz – dodaje Mateusz Tyczyński. Zgłoszenia przyjmują i informacji udzielają dwa punkty Centrum Informacji Turystycznej: przy ulicy Traugutta 3, tel. 48 360 06 10 oraz przy ulicy Rwańskiej 16, tel. 48 386 91 92 .

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Ceny biletów na Air Show znane. Kiedy sprzedaż ?

  Znane są już ceny biletów na tegoroczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego, które odbędą się w ostatni weekend sierpnia na lotnisku na Sadkowie.

 • To będzie największe Air Show w historii

  To już pewne. 25 i 26 sierpnia na lotnisku na Sadkowie odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego. W środę w Warszawie podpisano porozumienie o organizacji pokazów w Radomiu.

 • Umowa na organizację AIR SHOW 2018 podpisana

  W środę, 23 maja w pierwszej Bazie Lotnictwa Transportowego w Warszawie podpisano porozumienie w sprawie organizacji pokazów Air Show 2018. Dokument będzie określał szczegółowo warunki współpracy i wzajemne zobowiązania przy organizowaniu pokazów.

 • To będą największe pokazy lotnicze

  Już 17 państw zadeklarowało swój udział w międzynarodowych pokazach lotniczych, które 25 i 26 sierpnia odbędą się na lotnisku na Sadkowie w Radomiu. Pokazy uświetnią 100-lecie polskiego lotnictwa wojskowego.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej