Dzisiaj jest: 25 Listopada 2020    |    Dziś imieniny obchodzą: Katarzyna, Erazm, Klemens
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Dzień Bezpieczeństwa w WSH

sobota, 10 czerwiec 2017 14:15
Dział: Wiadomości
Autor 

Wyższa Szkoła Handlowa już po raz piąty zorganizowała Dzień Bezpieczeństwa. W imprezie mógł wziąć udział każdy chętny. W tym roku tematem Dnia Bezpieczeństwa były prawa człowieka.

 

Dzień Bezpieczeństwa w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu został – jak co roku - podzielony na dwie części. W pierwszej odbył się panel dyskusyjny poświęcony prawom człowieka w działaniach służb. Druga część to piknik zorganizowany wokół szkoły. - Piknik, który integruje wszystkie służby mundurowe jakie są reprezentowane w Radomiu. Jest także WOPR. Służby przyjeżdżając do nas prezentują swoje wyposażenie – mówi Paweł Kowalski, dziekan Wydziału Studiów Strategicznych i Technicznych Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.
Dużym zainteresowaniem młodzieży z radomskich szkół średnich, która wzięła udział w Dniu Bezpieczeństwa cieszył się pokaz ratownictwa technicznego w wykonaniu strażaków z jednostki JRG nr przy ulicy Traugutta. - Celem naszych spotkań jest podnoszenie świadomości radomian, dotyczącej szeroko pojętego bezpieczeństwa. Chodzi także o integracje służb z regionu żeby mogły pokazać co maja najlepszego – dodaje Paweł Kowalski.
Dzień Bezpieczeństwa w Wyższej Szkole Handlowej zorganizowany został po raz piąty.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • O skutecznej resocjalizacji

  Co zrobić, aby resocjalizacja była skuteczna? - zastanawiali się uczestnicy konferencji naukowej w radomskim Areszcie Śledczym. Udział w debacie wzięli przedstawiciele służby więziennej, policjanci i naukowcy z Wyższej Szkoły Handlowej.

 • W WSH piszą listy w obronie praw człowieka

  W Wyższej Szkole Handlowej rozpoczął się finał tegorocznego Maratonu Pisania Listów. Każdy może napisać list w obronie praw człowieka do rządów krajów, w których te prawa są łamane. Akcja odbywa się pod patronatem Amnesty International. Będzie trwała przez całą noc. Zakończy się w niedzielę.

 • Napisz list w obronie łamanych praw obywateli

  Finał tegorocznego Maratonu Pisania Listów odbędzie się w ten weekend w Wyższej Szkole Handlowej. Im więcej listów, tym lepiej. Praktyka pokazuje, że mogą one uratować życie.

 • WSH współpracuje z ZUS

  Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu podpisała umowę o współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. To pierwsza uczelnia na południowym Mazowszu, która zawarła takie porozumienie.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej